Hakkımızda

Muazzam Home, 2017 yılından itibaren güler yüzlü ve kalite standartlarını benimseyen, bu yolda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yönetim anlayışına sahiptir. Modern ve kaliteli tasarımlara sahip yüzlerce ürünü hizmetinize sunmaktan memnuniyet ve gurur duyan bir Mobilya firmasıdır.

 

“Güven ve Kalite” sözünü benimseyen ve bu yolda çizgisini bozmadan ilerleyen her zaman ilk olarak müşteri memnuniyetini düşünen firmamız sizlere Bursa İnegöl Mobilimo Mobilya AVM’de hizmet vermektedir.

 

Firmamız; Koltuk Takımları, Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları, TV Ünitesi, Genç Odası, Aksesuar ve Düğün Paketleri kategorilerinde 100’lerce ürün seçeneği ile yurt içi ve yurt dışı olarak sizlere hizmet vermektedir.

Muazzam Home olarak elimizdeki ürünleri, kaliteli ve güvenli olarak en iyi şekilde sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu süreçte (www.muazzamhome.com) Online Mağazamıza uğramadan karar vermeyiniz. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için Bursa İnegöl Mobilimo Mobilya AVM’de ki mağazamıza bekliyoruz…

 

İLETİŞİM

Tel: +90 546 166 16 72
E-Posta: muazamhome@gmail.com

MAĞAZA ADRES

Huzur Mahallesi,
Mobilya Vadi Cd No:2,
Mobilimo AVM Kat: 1 No:75 İnegöl/BURSA