Garanti ve İade Şartları

Muazzam Home’da satılan tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza arızanın ne olduğuna dair bilgilendirme notu, fotoğraf yada video ile bildirilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Arızalı ürünün taşınması sırasında oluşacak nakliye giderleri eğer ürün garanti kapsamındaysa tarafımızca karşılanır. Eğer ürün garanti kapsamında değilse nakliye giderleri alıcı tarafından karşılanır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerde herhangi bir hasar olduğu durumda iadeyi ücretsiz olarak biz karşılıyoruz. Renk ve kumaş değişimi yapılmış koltuklarda iade işlemi yapılamaz. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. İade edilmesi için ürünün montajının yapılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü, üreticisine geri göndermeniz gerekmektedir. Bununla ilgi müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.